Vlastimil Maděryč 734 vlastimil.maderyc@htreality.eu

Reference klientů


Vážený pane inženýre,                                                                                                                                            

já i sestra bychom Vám chtěly touto cestou ještě jednou ze srdce poděkovat za vše, co jste v záležitosti prodeje našeho domku učinil. Oceňujeme nejenom  Váš vždy vstřícný, svědomitý a profesionální přístup k řešení všech záležitostí s realizací prodeje spojených, ale vážíme si Vás zejména jako čestného, milého a spolehlivého člověka. Vaše služby doporučujeme všem svým přátelům a známým a přejeme hodně úspěchů  a spokojenosti nejenom ve Vaší práci, ale též co nejvíce štěstí a pohody ve Vašem osobním životě a ve Vašem  novém domově.

Hana a Alena Slaninovy

                                                                                              ( prodej domu v Čebíně )

Dobrý den,
rád bych tímto upřímně poděkoval p. Ing. Vlastimilovi Maděryčovi, CSc za vstřícné, milé a plně profesionální chování, jakož i za bezchybně předvedenou korektní práci při uskutečnění prodeje mé nemovitosti. Celkovým průběhem celé transakce jsem byl velmi potěšen.

Děkuji, s pozdravem

MUDr. Boris TOMAN                                              ( prodej Chaty v Brně-Medlánkách )


Dobrý den,
ráda bych poděkovala HT Reality za pomoc při prodeji naší nemovitosti.
Veškerá jednání probíhala v přátelské atmosféře, přesto velmi korektně a profesionálně.
Přeji Vám hodně úspěchů ve formě spokojených klientů.

Svítilová Viola                                                ( prodej RD v Ořechově )Ing. Maděryče mohu jako realitního makléře každopádně doporučit - jedná seriózně, korektně, čestně.
Svou práci dělá svědomitě ke spokojenosti klienta.
Myslím si, že své povolání makléře má rád, jeho vystupování a jednání se zákazníky tomu plně odpovídá.
Mohu s klidným svědomím jen doporučit.

S pozdravem spokojená klientka
Jarmila Křížová                                             ( prodej RD v Brně-Židenicích )
I Vám přeji pěkné vánoční svátky a mnoho spokojených klientů, tak jako jsem já. Ještě jednou - díky za všechno.   

Jana Vitouchová                                                             ( prodej RD v Rozdrojovicích )
Vážený pane inženýre,

děkuji Vám osobně i Vaší realitní kanceláři za vstřícnost a profesionalitu při prodeji naší nemovitosti. Váš přístup, cenné rady a poskytování potřebných informací ohledně postupu prodeje naší nemovitosti osobně, tel. i e-mailovou formou i Vaše časová flexibilita mě příjemně překvapily a mohu Vaše služby upřímně doporučit všem zájemcům o prodej, pronájem, či koupi nemovitosti.

Přeji Vám i všem pracovníkům Vaší realitní kanceláře hodně úspěchů ve Vaší náročné práci a spokojenost v osobním životě.

S úctou a pozdravem

Ing. Radovan Vytlačil

Strážovice 169

696 38 Strážovice                                                      ( prodej chaty ve Viničných Šumicích )Pane Maděryči,

moc Vám děkujeme za zprostředkování prodeje našeho bytu. Budeme Vás a vaši realitní kancelář všude doporučovat.


Petr a Jana Nováčkovi                                                                  ( prodej bytu Starý Lískovec )
Dobrý den pane Maděryči.

S Vaší prací při prodeji našich pozemků jsme byli velmi spokojeni. Oceňujeme Váš přístup. Přesvědčil jste nás, že existují dobří realitní makléři. Přejeme Vám úspěchů v práci a hodně dalších spokojených klientů.

S úctou

Kotyzovi                                                                                            ( prodej pozemků v Lomnici )


Chci touto cestou poděkovat Ing. Vlastimilovi Maděryčovi za pomoc při prodeji našeho bytu. Známí mne původně odrazovali od spolupráce s realitkou, ale jsem moc rád, že jsem poznal vaši kancelář. Prodej proběhl rychle, bez starostí a k naší úplné spokojenosti.

S pozdravem

Pavel Horák                                                                      ( prodej bytu na Lesné )Vážený pane Maděryč.

Děkuji Vám za Vaši výbornou práci, kterou jste odvedl při prodeji naší nemovitosti. Vážím si Vašich znalostí, korektního jednání a vaší obětavosti.

S pozdravem

J. Křížkovský                                                                     ( prodej domu ve Slavkově )
Vážený pane inženýre,

chci Vám poděkovat za Vaše služby při prodeji  mé chaty  v Budkovicích - Ivančice okres Brno venkov. Perfektně jste zajistil nabídku, osobně jste zařídil kontakty se zájemci a co bylo pro mě vzhledem k mému zdravotnímu stavu nejvážnější - osobně jste s nimi jezdil na prohlídku chaty. Také jste vyřizoval smlouvy a administrativní záležitosti. Svým přátelům a známým budu referovat o Vašich kvalitách a doporučím jim Vaše služby. Ještě jednou děkuji za Vaši dokonalou práci a snahu.

                                                                                                               Srdečně zdraví


Doc.PhDr.Drahomíra Dlouhá,CSc.